به نام خردمند بخرد نواز

1-اين انجمن صرفا محلي براي تبادل تجربيات و سوالات آنها مابين خود و پزشكان مي باشد و برخي از سوالات متداول بيماران توسط اساتيد پاسخ داده شده و به عنوان سوالات متداول براي همگان قابل مشاهده است .اين انجمن با رعايت تمامي قوانين جمهوري اسلامي ايران اداره مي شود .  براي مطالعه مطالب نيازي به عضويت در انجمن  نيست ولي جهت استفاده از تمامي امكانات سايت مي بايست در تالار عضو شويد .

2- مطالبي كه كاربران عادي به غير از پزشكان مطرح مي كنند صرفا بازتاب ديدگاه شخصي ايشان در مورد بيماري يا موضوع مورد بررسي مي باشد و هيچ مسئوليتي متوجه سايت و بخش چشم بيمارستان نمي باشد

 3- مديريت سايت و بخش چشم بيمارستان شهيد لبافي نژاد هيچ مسئوليتي در مورد عواقب و استفاده كاربران از مطالب را بر عهده نخواهد گرفت

 

4-كاربران ملزم هستند در هنگام ثبت نام از نام كاربري مناسب و  نيز تصوير مناسب راي خود انتخاب نمايند

 

5- انتخاب عناوین مناسب برای بحث ها و تاپیکها، نوشتن مطالب به فارسی ،شروع بحث (تاپیک) در بخش (فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین هر تاپیک را فقط در یک فروم (مناسب موضوع تاپیک) ایجاد کنید.

 

6-قبل از ارسال يك موضوع جديد ابتدا موضوع را در انجمن جستجو نماييد و در صورتي كه مورد مشابه آن را نيافتيد اقدام به درج تاپيك نماييد .

 

7- بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
 

8- خواهشمند است از تبليغ هرگونه پزشك يا مركز درماني جدا پرهيز نماييد

 

9-مسئولیت استفاده از تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق این انجمن رد و بدل میشوند بر عهده كاربر استفاده کننده بوده و این سایت در قبال این گونه مسایل هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند. ما به شما پیشنهاد میكنیم حتما پس از دریافت فایلها و قبل از استفاده ، آنها را توسط یک آنتی ویروس چک و ویروس یابی کنید.

 

10- استفاده از هرگونه الفاظ نادرست و نامناسب له يا عليه كسي مجاز نبوده و از طريق IP ثبت شده كاربر قابل پيگيري از مراجع قانوني مي باشد .

 

11- اين انجمن محلي براي تعامل با يكديگر است لذا تقاضا داريم از كلمات و جملات نااميدكننده در مورد بيماري ديگران جدا پرهيز نماييد و موجبات دلسردي ايشان را فراهم ننماييد .

 

مديريت انجمن اين اختيار را دارد كه در صورت نقض برخي از موارد فوق كاربر مورد نظر را غيرفعال نمايد

 

در نهايت آرزومنديم اين انجمن توانسته باشد گامي در جهت خدمت به بيماران و خانواده ايشان برداشته باشد .

دكتر سيامك مراديان - مهندس وحيد جاويدان